ELEMENTY PREFABRYKOWANE

Wykonujemy:

  • BLOKI BETONOWE o wymiarach 160cmx80cmx80cm – wykorzystywane jako elementy oporowe: silosy, zasieki, ściany oporowe,
  • PŁYTY DROGOWE 2x3x0,18 oraz inne elementy zgodne z zamówieniem klienta.

Firma ABM Beton zajmuje się również produkcją prefabrykatów betonowych, które powstają z niezwykłą starannością i precyzją, a wszystko za sprawą nowoczesnych technologii i profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zwiększyć swoją produktywność oraz jakość oferowanych elementów prefabrykowanych. Zawsze podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia, co mogą potwierdzić nasi dotychczasowi klienci prywatni, jak i podmioty gospodarcze. Naszym zadaniem jest zapewnienie satysfakcji dzięki terminowości oraz trwałości naszych prac, dlatego wytwarzane prefabrykaty powstają z dobrego gatunkowo betonu, który posiada odmienne specyfikacje w zależności od wielkości czy przeznaczenia elementów.

W naszej ofercie znajdziecie między innymi bloki betonowe o wymiarach 180cmx80cmx80cm, które najczęściej wykorzystywane są jako elementy oporowe: silosy, zasieki, ściany oporowe. Jednocześnie produkujemy płyty drogowe, których wielkość jest zgodna z życzeniem klienta, aczkolwiek nasza oferta może rozbudować się o kolejne propozycje, ponieważ nie ogranicza nas ani wymiarowość projektu ani jego przeznaczenie, gdyż od wielu lat zajmujemy się produkcją betonu, prefabrykatów oraz prowadzeniem prac budowlanych, które mogą mieć mniejszy lub większy zasięg budowlany.

Zatem zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów naszej współpracy, gdzie postaramy się spełnić Wasze oczekiwania i pomóc w realizacji indywidualnych projektów z wykorzystaniem prefabrykatów betonowych.

Zajmujemy się również prefabrykacją indywidualnych elementów żelbetowych zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną.