Beton Bolesławiec

BETON BOLESŁAWIEC

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą produkcji, transportowania i pompowania betonu towarowego na terenie Bolesławca i okolic. Firma ABM Beton od lat zajmuje się branżą budowlaną, którą wspiera przede wszystkim wysokiej jakości betonem towarowym o różnych wysokościach klas. Zapewniamy w naszej ofercie wszelkie możliwe rodzaje betonów w oparciu o międzynarodową klasyfikację, gdzie w razie wątpliwości podpowiemy, które z nich nadają się pod konkretny plan budowy. Zawsze służymy dobrą radą, ponieważ szanujemy czas naszych klientów i chcemy, by w efekcie końcowym byli maksymalnie zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

Posiadamy jeden z większych parków maszynowych w województwie dolnośląskim, gdzie na terenie Bolesławca staliśmy się numerem jeden wśród producentów betonu towarowego. Wszystko za sprawą wysokiej wydajności naszej firmy, co możemy zawdzięczyć głównie najnowszym technologiom wytwarzania betonu oraz jego pompowania. Nowa generacja sprzętu budowlanego pozwoliła przyspieszyć o ponad połowę prędkość wykonywanych przez nas prac, przy czym absolutnie nie tracą one na swojej jakości. Wszystko nadal pozostaje w naszym przypadku na najwyższym poziomie, co wyróżnia nas spośród innych także cenowo. Nasi klienci zarówno indywidualni, jak i przedsiębiorstwa różnego typu mogą liczyć na beton wytrzymały, solidny i oczywiście spełniający inne poszczególne wymagania.

Możesz śmiało liczyć na wsparcie ABM Beton Bolesławiec, ponieważ świadczymy nasze usługi jedynie z myślą o satysfakcji klientów. W dodatku nasza wiedza i zdobyte kompetencje pozwalają na utrzymanie wysokiej wydajności i jakości działania w naszym parku maszyn, a laboratorium umożliwia opracowanie i testowanie betonów różnej konsystencji i przeznaczonych do konstrukcji odmiennych elementów.