BETON TOWAROWY

Produkujemy beton towarowy w klasach wytrzymałości od C8/10 po C30/37 w konsystencjach od S1 do S5

Nasza firma specjalizuje się również w produkcji betonu towarowego o różnorodnym zastosowaniu. Posiadamy zatem najnowszej generacji sprzęt, który dzięki automatycznemu sterowaniu może samodzielnie dozować ilość oraz proporcje składników. W pełni zmechanizowany zakład produkcyjny firmy ELBA ESM 60, którego wydajność wynosi 60 m³/h i pozwala na utrzymanie prawidłowej jakości i skuteczności wytwarzania mieszanki betonowej. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie wysokiej klasy produkty i substancje niezbędne do produkcji betonu, które pozyskujemy od sprawdzonych i wiarygodnych producentów.

W rezultacie ABM Beton zajmuje się wytwarzaniem betonu towarowego w klasach wytrzymałości od C8/10 aż po C30/37 – ich trwałość zależy między innymi od proporcji składników, a co za tym idzie również konsystencji od S1 do S5. Wówczas w zależności od zamówienia i późniejszego zastosowania materiału budowlanego możemy wyróżnić:

  • beton konstrukcyjny
  • beton mostowy
  • beton posadzkowy
  • beton hydrotechniczny
  • stabilizacje cementowe

Zamówienia wykonujemy pod indywidualne zlecenie klienta, przy czym zapewniamy jednocześnie możliwość wypożyczenia betonomieszarki z podajnikami taśmowymi oraz pompogruszki, które przeznaczone są do transportu i przetaczania mieszanki betonowej. ABM Beton posiada również samochody samowyładowcze, dzięki którym przewożenie kruszyw i betonów półsuchych będzie o wiele wygodniejsze i bezpieczniejsze w rozładunku. Ostatecznie gwarantujemy naszym klientom kompleksowe usługi produkcji i transportu betonu towarowego, który jest nieustannie kontrolowany w zewnętrznym laboratorium pod względem jakości i wytrzymałości.